STRONA GŁÓWNA |  ORZECZENIA W BAZIE |  SZUKAJ ORZECZEŃ |  WYDAWNICTWO |  ZASADY DOSTĘPU |  KONTAKT

LOGOWANIE DO SYSTEMU
e-mail:
hasło:
dalej
Jezeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj. To nic nie kosztuje!

PRZEGLĄDAJ ORZECZENIA

Orzecznictwo Sądów w Sprawach Gospodarczych
Sądu Najwyższego
Naczelnego Sądu Administracyjnego
Sądów Apelacyjnych
Sądów Wojewódzkich
Sądów ws Antymonopolowych
Sądu Arbitrażowego przy K.I.G.
Sądów Zagranicznych
Komisji Odwoławczej przy Urzędzie Patentowym
Trybunału Konstytucyjnego
Inne
Glosa
Orzecznictwo Sądów Apelacyjnych
Karne
Cywilne
Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Orzeczenia Nadzwyczajne Sądu Najwyższego
Glosy i artykuły
Sądu Najwyższego
Orzecznictwo Trybunałów EuropejskichSpółka BMT Erida jest wydawcą miesięczników, zawierających wybrane i prawomocne orzeczenia sądowe.

Prezentowane w naszych miesięcznikach najciekawsze rozstrzygnięcia złożonych problemów prawnych okazują się bardzo pomocne w pracy sądów, prokuratur, adwokatów oraz radców prawnych. Znajduje to wyraz w cytatach z naszych publikacji, które odnajdujemy w aktualnie wydawanych orzeczeniach.

Miesięcznik
"Orzecznictwo Sądów Apelacyjnych" - pojawił się na rynku jesienią 1991 roku. Każdy jego numer zawiera wybór orzeczeń z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W piśmie zamieszczamy także glosy do orzeczeń.

Miesięcznik
"Orzecznictwo Sądów w sprawach Gospodarczych" wydajemy od 1994 roku. Przedstawiamy w nim zbiór orzeczeń dotyczących szeroko rozumianych spraw gospodarczych, wydanych m.in. przez Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy, Naczelny Sąd Administracyjny, sądy apelacyjne i Sąd Antymonopolowy.

Obecnie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego serwisu pozwalającego na łatwy i szybki dostęp do zasobu orzeczeń sądowych, opublikowanych przez nasze wydawnictwo w ciągu kilkunastu ostatnich lat.

Serwis, który Państwu proponujemy wyposażony jest w wyszukiwarkę, pozwalającą odnaleźć konkretne orzeczenie na podstawie np. sygnatury, miejsca i daty wydania czy tytułu i numeru pisma, w którym zostało opublikowane. Poza tym wyszukiwarka w odpowiedzi na inaczej sformułowane zapytanie przedstawi wszystkie orzeczenia znajdujące się w serwisie, w których treści występuje zadane słowo czy grupa słów. Abonenci serwisu będą mieli dostęp do pełnych tekstów wyszukanych orzeczeń z możliwością kopiowania na własne potrzeby ich wybranych fragmentów.

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu abonamentu prosimy przetestować darmową wersję demonstracyjną serwisu. Zawiera ona pełne teksty orzeczeń opublikowanych przez nasze Wydawnictwo w latach 1991, 1992 i 1993.

POLITYKA PRYWATNOŚCI |  KONTAKT |  ZASADY DOSTĘPU